"Konkurs na najładniej przystrojoną choinkę przed przedszkolem"

Warsztaty plastyczne

plakat_choinka-1.jpg (53 KB)

W grudniu nasze Przedszkole wzięło udział w "Konkursie na najładniej przystrojoną choinkę przed przedszkolem" zorganizowanym przez Prezydenta Miasta Legionowo.

Celem konkursu było promowanie kreatywności i wyobraźni dzieci, podtrzymywanie tradycji związanych ze zwyczajami bożonarodzeniowymi, rozwijanie wrażliwości estetycznej i uzdolnień plastycznych dzieci, łączenie tradycyjnych i nowoczesnych technik rękodzielniczych oraz motywowanie dzieci do wspólnej aktywności twórczej.

Zadaniem uczestników konkursu było przystrojenie choinki przed przedszkolem z wykorzystaniem samodzielnie przygotowanych ozdób, które mogą być wykonane dowolną techniką i przy użyciu dowolnych materiałów.

Podczas przedszkolnych warsztatów plastyczno-technicznych powstały barwne i wyjątkowe świąteczne ozdoby.